Blog bukmacher Bukmacherzy

Opisani Bukmacherzy

Witaj, znajdziesz tutaj znajdziesz ranking bukmacherskich oraz konkretne omówienie bukmacherów, czyli gdzie najlepiej grać aby wygrywać bukmacherami.

Generalnie powinno się grać tam, gdzie najwyższy kurs, bo to maksymalizuje nasze szanse na ogranie buka. Dlatego powinieneś posiadać konta u jak największej liczby bukmacherów. Jedak wiele osób które zaczynają przygodę z bukmacherką preferuje co najwyżej kilku bukmacherów dostosowanych do swoich preferencji tj. grane sporty, poziom zaawansowania itp.

Poniżej znajduj się konkretne opisy firm bukmacherskich wraz z odnośnikami do pełniejszego opisu:

bet-at-home – tego bukmachera poleca się wyłącznie początkującym, dla których wysokość kursów nie ma aż tak dużego znaczenia. Bo kursy tu są niski i pokonanie tego buka jest wręcz niemożliwe. Na uwagę zasługują ekspresowe wpłaty za pomocą nawet przelewu bankowego. Oferta na zakłady 1X2 jest pokaźna, ale brakuje tu zakładów specjalnych typu strzelec gola, czy handicapy azjatyckie. Najwyższe kursy w sieci są tutaj głównie w przypadku małych kursów.

Expekt – moim zdaniem średni bukmacher. Kursy rzadko ma najwyższe. Co jednak nie przeszkadza mu zdobywać wielu klientów w Polsce. Nie wiem co oni chwalą, ale chyba przejrzystość, Zbigniewa Bońka w reklamach czy od czasu do czasu dobre bonusy.

Unibet – należy do jednych z najbardziej utytułowanych bukmacherów. oferuje częste promocje i wysokie kursy na wiele dyscyplin np. siatkówka. Doskonale sprawdza się mobilna wersja serwisu m.unibet.com, dzięki której możemy obstawiać tak jak na komputerze. nie brakuje tu także innowacyjnych pomysłów, jak chociażby Unibet TV INFORMACJE

>Bwin – dość często ma wysokie kursy na underdogi czyli nie faworytów. Znany ze swojej wielkiej oferty, bo to i wielka firma bukmacherska jest. Obstawimy tu nawet piłkę wodną. Wszystko na doskonalej platformie z dobrą wyszukiwarkę zakładów i mobilnym obstawianie. Wszystko bardzo funkcjonalne, jasne i przejrzyste. Miała dla oka czarna szata graficzna. Polecamy tego bukmachera, dla wszystkich, dla których liczy się duża oferta, jak i porządne zakładanie się. SZERSZY OPIS

Betsafe ? ma częste promocje na darmowe spiny w kasynie, jak i przyzwoitą ofertę zakładów specjalnych (nawet under/over 3). Powstał w 2006 roku i w zaledwie kilka lat osiągnął poziom taki jak betsson, a nawet został przez niego wykupiony. Po tym przejęciu możemy spodziewać się wzrastania i promocji głownie z oferty kasyna, pokera i gier. Czekamy na zakłady mobilne betsafe. WIĘCEJ INFORMACJI

Sportingbet – jest prężnie rozwijająca się firmą bukmacherską, która rozbudowuje swoją ofertę dla użytkowników. Mamy w niej niezliczoną ilość konkursów, a nawet prezenty w postaci kart, czy innych gadżetów. Usługi stoją na wysokim poziomie, bo w końcu firma działa bardzo długo.

10bet – słynie z bardzo dobrej oferty głównie na Azjatyckie handikapy. Kursy są średnie, a często po odwiedzeniu strony tego bukmachera, okazuje się, że są jeszcze niższe. Niebywałym plusem jest konto w PLN i język polski. Na uwagę zasługuje dóbr wyszukiwarka zakładów. Zagramy tutaj nawet 40% wszystkich typów które byśmy chcieli.

Dafabet ? podobno mają wejść na polski rynek. Do tej pory oferowali bonusy bez depozytu i specjalny bonus dla Polaków W przyszłości ma być polski język i waluta PLN.

Jetbull – firma bukmacherska która zasłynęła promocją happy hours. niestety już nie oferowaną, ale za to ma nowy odświeżony wizerunek, jednak można mieć wątpliwości, czy jakość obsługi się zwiększyła. na pewno strona jest czytelniejsza

Betcris – buk ten niby ma polski język, polską walutę, czy PLN, a jednak naszym zdaniem jest mało przyjazny graczom i to już na poziomie wpłat, toporny interface, czy dziwne obstawianie mówią same za siebie

Ladbrokes – jeden z bukmacherów, które wycofały się z Polskiego rynku. obecnie gracze z Polski nie mogą zakładać w nim konta. A szkoda, bo mieli niezłe kursy n piłkę nożną, jak i cała obsługa zakładów stała na przyzwoitym poziomie.

Centrebet – wkroczył na polski rynek, później zmienił design i trochę się z niego wycofał. ogromna australijska firma, zaznaczająca swą obecność na Europejskich rynkach. Pochwalić trzeba relatywnie wysokie limity stawek (dla przygrywających)

Mybet – niemiecki bardzo przyjemny bukmacher, o którymś kiedyś było głośno. Teraz trochę w tyle bardziej reklamujących się bukmacherów. Ale i tu warto założyć konto, chociażby dla przyjemnej prostoty płynącej z grani u tego buka.

Leonbets – buk stworzony prawdopodobnie przez Czechów, o czym świadczą literówki w polskich jego stronach. Z jednej strony dziwny bukmacher, bo dziwny bonus, konkursy, a z drugiej od razu oferują mobilny serwis, walutę i ojczystą język, ale bądźmy szczerzy… u tego bukmachera nie wygramy.

betfair – giełda, na której jednak jeśli jesteśmy profesjonalistami, nie wygramy zbyt dużo. Wszystko przez premium charge. Jednak zwykli typerzy znajdą tutaj jedne z najlepszych kursów w necie.

Betgun ? niby polski, ale porządnie wykonany. Sporo razy wysokie kursy, bardzo przejrzysta stronka która może stanowić za wzór, a Od czasu do czasu ciekawe promocje, to wszystko może stanowić wzór dla idealneg bukmachera. Swego czasu pobierali opłatę nawet za wpłatę MB, dziś już tego nie ma, jest za to jaszcze bardziej funkcjonalna stronka z zakładami.

Tobet ? bukmacher dla polaków. Czasami oferuje promocje 20 czy 40zł bez ryzyka na zakładach Live. Ma dość słabych oddsmakerów, co możemy zauważyć w porównaniu kursów tobeta i expekta. Ma oczywiście to co każdy z bukmacherów mięć powinien, czyli mobilne obstawianie, szereg możliwości wpłat przewewy24 MB itd. Szata graficzna wraz z wyszukiwarką dobrze pomaga w obstawianiu. Zagramy tutaj najważniejsze mecze polskich drużyn, jaki i nawet polską.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *