Blog typerzy

Najlepsi typerzy

Top5 typerów w Polsce

Nie trzeba chyba mówić, że w Polsce mamy naprawdę utalentowanych typerów. jak to mówią Polak potrafi. Tak więc znalezienie takowych nie stanowi problemu, trzeba jeszcze bliżej się im przyjrzeć i już mamy TOPlistę typerów w Polsce.

Najlepszym,najwięcej razy udowadniającym swoje umiejętności jest chyba DWade. Jego typy są porażająco skuteczne. Wygrywa on konkursy typerskie na BE, choć moim zdaniem mógłby brać też udział w innych, co też oczywiście lub mniej oczywiście, bo potajemnie) robi. Na polskich stronach jego login to Wiślak „przepraszam, że zdradzę”, więc można poszukać jego typów, które są podawane z ekonomiczną precyzją

Drugim nieco naśladującym lub zrównującym się z DWade’m typerem jest Bober. Właściwie to pamiętam , gdy podawał średnie typy. Z czasem jednak wyspecjalizował się w tenisie. A następnie śladem DWade’a zaczął podawać totalne poszczególnych zawodników w NBA. jego typy również są bardzo skuteczne grane zazwyczaj po kursach ok. 1.50

Trzeci typer to najlepszy typer na największym polskim forum bukmacherskim – filip_r2. Jest niejako takim guru tamtego forum. oprócz niego naprawdę niewielu typerów (no może z działu VIP TYPY) może się z nim równać. Typuje najczęściej Polską siatkówkę kobiet i mężczyzn Co miesiąc (z przerwami) osiąga dobre (liczone w tysiącach) rezultaty.

Zamer, właściwie to już nie wiem, czy nadal przebywa na typujemy, czy miał za dobre tyły i kazano mu się wynieść. Bardzo dobrze typuje tenis, a wszystko podaje w entuzjastyczny sposób. Zyski też są równie zadowalające. Stawia nie tylko na „pewniaków” w tenisie, ale także na underdogi. może poszczycić się także dobrym typowaniem live tenis.

Ostatnim(i) już typerami których przedstawimy są misiek88 oraz Cypryjczyk. Dlatego podajemy dwóch, ponieważ ich gra jest podobna. obaj to profesjonaliści, którzy wiedzą na temat obstawiania niemal wszystko. jeśli dodamy do tego wiedzę sportową w przypadku miśka (siatka, ale też inne gry zespołowe) oraz matematyczną Cypryjczyka ciągle gra valuebety, testy ciekawych systemów itp.) to mamy jednych z najlepszych typerów w Polsce.

A dla Ciebie kto jest najlepszym typerem? Kogo grasz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *