Blog bukmacher

Wygrywaj u bukmachera!

Witaj. Opisałem tu jak wygrywać u bukmacherów. Jest to niejako podsumowanie rozważań na tym blogu. (nie kończę) Postaram się z czasem dodawać dowody, że to działa.

 

1. Wybierz kilku dobrych np. z tych typerów, lub innych kierując się kryteriami ich wyboru. Najważniejszy będzie yield i po ilu typach (ok. 5% po 1000, 8% po 500, 10% po 200 typach). Skoro ktoś ma yield 10 czy 8% po 1000 typach i kilku latach gry, to raczej nagle zacznie brać typów z kosmosu. Skoro ktoś podaje typy za darmo, a do tego skuteczne i dzieli się swoim doświadczeniem, a ty nie musisz robić nic tylko obstawiać, to rób to. Dobrych typerów nigdy nie zabraknie.

Przejrzałem ostatnio na nowo serwisy podobne do Dtypy, ja wybrałem takich:

Jestem właśnie w trakcie… Wybieram ich na nowo.

2. Musisz mieć konto w jak największej liczbie bukmacherów, aby grać po jak najwyższych kursach. Grając nawet o 0,05 (1.95>1.90) tracisz 2% yield. Niektórzy bukmacherzy mają śmieszne kursy BAH itp. Absolutna podstawa to konto na Pinnacle, będziesz tam grał ok. 50% typów. Jeśli chcesz to załóż konto we wszystkich opisywanych przeze mnie (większość z PLN), przez moje linki partnerskie (alibi na końcu).

Ja mam w niemal wszystkich z PLN, a także w bardziej znanych jak WH, 5dimes w Euro i USD.

3. Załóż konto w MB lub Neteller, dla wygody wysyłki i przyjmowania środków. Pieniądze trzymane na koncie będziesz wpłacał potrzebnej ilości i obstawiał tam, gdzie trzeba. Np. masz typ, że Man. Utd Over 2,5 w 10bet. Wpłacasz tam przez MB i obstawiasz. Gdy się rozstrzygnie ewentualnej wygranej możesz nie wypłacać, będzie na następne obstawienia.

4. Zadbaj o powiadomienia o typach, bo nie będziesz przecież siedział i non stop sprawdzał gdzie jest nowy typ. Wygodne jest RSS lub e-mail na bettingexpert, szczególnie jeśli gra się na Pocket PC, wtedy telefon sprawdza co nieraz skrzynkę mail/RSS w poszukiwaniu nowych typów. (pomoc w konfiguracji? napisz admin monkey pl)

5. Przeczytaj artykuł Jak regularnie wygrywać u bukmachera. Zastosuj szczególnie ustalanie celów, żebyś mógł kiedyś powiedzieć, że wygrałeś coś u buka, a nie znowu czyste konto. Gromadź stale swój kapitał i ew. zwiększaj cele.

6. Co do stawkowania typów już napisano. Ja preferuję płaską stawkę, Ty zdecyduj.

7. Pamiętaj, że niektórzy bukmacherzy to cwaniaki, ale od ogółu powinno dać Ci się wciągnąć. Zapoznaj się także z artykułem Czy wybranie typerów z yield min. 10% gwarantuje zyski?

8. Co dalej??? Po prostu będziesz wygrywał, a nie przegrywał.

Jeśli znasz kogoś, kto nie wygrywa, to pokaż mu tę stronę. Nie jest to na pewno uniwersalny przepis, ale ja tak nim z sukcesem gram. Większość tych co wygrywają preferuje takie gry: single + typerów. Pokaż też na co Cię stać!

 

 

Co do tego alibi:

Stworzyłem tego bloga początkowo ze względu na to, że… potrzebowałem różnych rzeczy do gry u bukmacherów: adresy stron mobilnych, strony podobne do DT itp. Później postanowiłem napisać o aspektach buk macherstwa tj. stawkowanie, czy wybranie typerów, powiadomienia o typach itd. Następnie już posty o wszystkim z bukmacherki. później blobuk.pl vel bukm.pl był portalem (komercja). Teraz też najwięcej działań jest komercyjnych, bo właśnie opisy bukmacherów, które uważam za spoko, ale nie super przydatne. Dlatego jeśli będziesz się rejestrował u bukmacherów, to zrób to z moich linków. Moim celem nie jest to, żebyś przegrywał, czego dowodem jest ten post, ale w razie gdybyś przegrał (co możliwe), część kasy trafi do mnie, a nie do bukmacherów (choć to akurat kiepski argument). zaq

 

Dla początkujących: Wszystkie systemy oprócz surebetów, valuebetów, middle, spadków kursów, grze pod Azję i tym podobnych są gówno warte.

Samemu też nie dasz rady ogarnąć takiej ilości informacji, to po co się męczyć skoro można grać typy innych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *